Sivilce lekelerine çözüm

0

Çok kısa zaman içerisinde, cildinizin hangi noktalarında olduğu fark etmeksizin tüm sivilcelerden kurtulmanız mümkün. Bunu yapmak için bir teknik kullanılması yerine, size en uygun bulunan teknikten yararlanabilirsiniz.

Cildinizin kuru halde kalmasını engellemek, sizin elinizde. Sivilce lekelerine eğer temizleme işlemleri yapılmaz ise, çok uzun zaman boyunca vücutta kalabilen yapıya sahiptir. Bu durumların oluşmaması ve başarılı sonuçları alınması için özel tekniklerden faydalanmalısınız.

Sivilce Lekeleri İçin Doğal Maske

Sivilce lekeleri geçirilebilmesi, yara oluşumu ile karşılaşılan bölgelerin iyileştirilmesi mümkün. İyileştirilme işlemi için sadece dört malzeme kullanılması gerekiyor. Kullanılan malzemeler Limon suyu, bal, süt ve badem yağı katarak tarifini verdiğimiz doğal maskeyi hazırlayabilirsiniz.

Malzemeler ve Uygulanışı: Tarife başlarken ilk olarak derin kapta karıştırılması gereklidir. Limon suyu katılan özel maske, sivilce bulunan noktalara yapılması sonrasında güneşle temas etmemesi gereklidir. Belirttiğimiz miktarlarda malzemeler sayesinde oldukça hızlı sonuç alabileceğiniz maskeyi yapabilirsiniz;

  • 2 çay kaşığı süt
  • 1 çay kaşığı badem yağı
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı limon suyu

Sivilce Lekelerini Geçiren Maske

  • Sıkma doğal limon suyu (1 yemek kaşığı)
  • Doğal, 1 yemek kaşığı gül suyu
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi

Sivilce lekelerinin geçirilebilir olması adına, cilde uygun maskelerin kullanılması oldukça önemlidir. Kimyasal malzemelerle hazırlanan maskeler yerine, doğal maddelerle oldukça başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Doğal malzemeler etkili olarak cildinize ve lekenin bulunduğu bölgelere zarar verme riskini minimuma indirmiş olursunuz.
Taze halde sıkılmış limon, doğal olarak hazırlanan gül suyu ve bir yemek kaşığı elma sirkesinin eklenmesi gereklidir. Belirtilen ölçülerin kişilere özel olarak değiştirilmesi, içeriğin artırılma yapılarak kullanılmaya çalışılması yanlış bir uygulama olacaktır. Ortalama on gün kullanarak net olarak sonuçlar alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası