Sivilce Kremi Nadixa

0

Sadece alanında uzman doktorların reçete ettiği Nadixa Krem cildin yüzeyinde bulunan tüm sivilcelerin geçmesini ve deri altında olanları ise yüzeye çıkararak iyileşmesini sağlamaktadır. Günümüzde sık sık adını duyduğumuz Nadixa kremin içinde bulunan etken maddesi Nadifloksasin’dir. Kullanılmaya başlandığı zamandan itibaren tüm bakterilerin cilt üzerinde çoğalmasını engelleyerek, bakterilerin sebep olduğu cilt bozukluklarını iyileştirin krem, antibiyotiktir. Kesinlikle uzman doktora danışmadan kullanılmaması gerekli Nadixa kremin içerisindeki etken maddelerine karşı alerjiniz varsa büyük ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

Nadixa kremi kullanmaya başladığınız zaman sürdüğünüz yerler sarı lekeler meydana gelebilir. Bu lekeleri sabunlu suyla temizleye bilirsiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gerekli önemli nokta ise; kremi kullandıktan sonra güneş ışınlarına maruz kalmamaya özen gösteriniz. Bu tarz ilaçlar cildinizin güneş ışınlarına karşı daha duyarlı duruma getirmektedir.

Nadixa Krem Nasıl Kullanılır ?

Nadixa kremi doktorunuz nasıl reçete ettiyse kesin olarak o biçimde kullanılmasına özen göstermelisiniz. Fazla kullanıldığı zaman hastalığınızda iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınıza ciddi boyutlarda zararlar verebilir. İlacı cildinize sürmeden önce ilk olarak sivilceli yerleri su ile arındırarak, temiz bir havlu ile kurulayınız. Sivilcelerin bulunduğu cilde sürüp, hafif hareketler uygulayarak masaj yapıp güzelce yedirilmesini sağlayınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası