Sivilce Kremi Clindoxyl Jel krem

0

Sadece eczanelerde bulabileceğiniz ve sivilce sorununa maruz kalanların tercih ettikleri kremler arasında bulanan Clindoxyl jel krem hakkındaki tüm sorularını yanıtlarını makalemizde bulabilirsiniz. Diğer sivilce kremlerine göre fiyatı biraz pahalı olan fakat etkisi oldukça fazla olan Clindoxyl Jel, 25 gramlık tüpler halinde ve sadece eczanelerde satışı yapılan bir sivilce ilaçlarındandır.

Daha yeni yeni çıkmaya başlamış olan sivilceleri hemen söndürebilen, çıkmış sivilceleri ise hızlıca yok olmasını sağlayan bu krem, hemen sonuç vermesi sayesinde uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir üründür. Glaxo Smith Kline ilaç firması tarafından üretilmekte olan bu  krem, sadece sivilce için üretilmemektedir.  Clindoxyl Jel krem beyaz, siyah nokta, leke ve daha  birçok cilt sorununun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kullanmak için kişisel fikrinizle karar verdiyseniz kesinlikle yanılmaktasınız. Uzman doktordan bilgi alarak bilinçli bir şekilde kullanmalısınız.

Clindoxyl Jel krem Nasıl Kullanılır ?

Clindoxyl kremi kullanmak istiyorsanız kesin olarak cildinizin temiz olmasına büyük özen göstermelisiniz. Kremi cildinize uyguladıktan sonra bir süre yavaş hareketlerle masaj yaparak güzelce yedirin. Uzman doktorunuz tarafından önerilen dozda kullanıp, ellerinizi iyice yıkayın.

Yan Etkileri Nelerdir ?

Uzman doktorunuz tarafından tavsiye edilen dozdan fazla şekilde kullanmak alerjik reaksiyonlar gösterilmesine sebep olacaktır. Onun haricinde herhangi bir sorun oluşturduğu saplanmamıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası