Sivilce kaldırma ve yüz temizleme uygulamaları

0

Sivilce Yok Etme ve Yüz Temizleme Uygulamaları (Android ve iOS)

Günümüzde insanlar instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarında temiz ve güzel bir yüz görüntüsü ile yer almak istemektedir. Sizler için yüz temizlememe ve sivilce yok etme uygulamalarını paylaşacağız. Bu yazımızda sizler için paylaşacağımız dört adet güzelleştirici uygulamaya artık ulaşabileceksiniz. Android telefon ve iphone kullananlar için ayrı ayrı uygulamaları yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz.

En iyi Sivilce Yok Etme ve Yüz Temizleme Uygulamaları

Gününün her anını özel kılmak isteyen kullanıcılar düzenli fotoğraflar çekiliyor. Fotoğraflarınızda beğenmediğiniz kısımları düzenlemek istediğinizde telefonunuzun yerel kamera uygulamalarını kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Telefonlarınızda bulunan kamera uygulamaları çoğunlukla yüz temizleme ve sivilce yok etme işlemleri için yeterli seviyede değildir. Bu nedenle sizin için piyasadaki en güzel ve kullanışlı yüz temizleme ve sivilce yok etme uygulamalarını paylaşacağız.

 

  1. InstaBeauty (Androidve iOS)

InstaBeauty: Instagram, Facebook, Snapchat ve Twitter için harika selfie Fotoğraf Editörü.
InstaBeauty ellinin üstünde makyaj stili ve yüz çeşit filtre içerir. İçeriğinde bulunan ızgara filtreleri, özçekim filtreleri, emoji çıkartmalar, şık kolajlar, özel video, hızlı çekim ve diğer efsane özellikleri sayesinde bütün dünyada üç yüz milyondan daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen profesyonel bir selfie kamerasıdır.

  1. PhotoWonder (Androidve iOS)

PhotoWonder, android cihazlarda kullanılabilen resim düzenlemeyi sağlayan başarılı bir uygulamadır.  

PhotoWonder, ücretsiz resim editörü uygulamaları arasında  Android platformunda bulunan en iyi uygulamalardan biri olmuştur. İçeriğindeki çeşitli özellikleri sayesinde hem güzel hem de eğlenceli fotoğraflar oluşturmanızı sağlamaktadır.

  1. BeautyPlus (Androidve iOS)

BeautyPlus, dünyanın geneline bakıldığında 100 milyondan fazla sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

BeautyPlus, fotoğraf düzenleme uygulamasını kusursuz hale getirmek için ve gelişmek için tanınan fotoğrafçılar ile, makyaj sanatçıları ile aynı zamanda da sizin gibi gerçek insanlar ile de çalışmalar yürütmüştür. Bu sayede sonuçları muazzam olan bir araç ortaya çıkarken kullanımı da kolay oldu. Hafif düzenlemeler olduğu için kimsenin uygulama kullandığınızı anlaması mümkün olmayacak böylece ağır filtreler kullanmaya gerek görmeden doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabileceksiniz.

Yeni çıkan animasyonlu AG filtreleri sayesinde ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK dünyasındaki heyecanı yaşayabilirsiniz. Böylece siz ve arkadaşlarınız öz çekim olayını ileri bir seviyeye taşıyarak herkesten önde olabilirsiniz.

  1. Pimple Eraser (Androidve iOS)

Fotoğrafınızda çıkan benek, sivilce, diğer nokta ve yaraları kısacası sizi rahatsız eden her şeyi tamamıyla ortadan kaldırabilmeniz mümkün olacaktır. “Pimple Eraser” seçeneğini kullanırsanız yüzünüzde bulunan sivilcelerinizi net ve doğal görüntüye kavuşacak şekilde fotoğraftan tamamen kaldırabilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek için başlıkta bulunan iOS veya Android seçenekleri üzerinden hangisi size uygunsa ona tıklayarak bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası