Kullanım Şartları

hakkımızda

Kullanım Şartları

Sivilcetedavisi.net kullanarak ya da bu siteye erişim sağlayarak, aşağıda belirtilen koşulları ve kullanım şartları kabul ettiğiniz  var sayılmaktadır. Eğer kullanım şartlarını kabul etmek istemiyorsanız lütfen bu web sitesini kullanımdan kaçının.

Sitemiz yönetim kadrosu kullanım şartlarını istediği bir zaman içinde ve bu sayfayı güncelleyip yenileyerek değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu şekilde bir değişim sonrası siteyi kullanıma devam etmekle yeni koşulları da kabul etmiş olduğunuz varsayılarak bu şekikilde kabul edilir. Lütfen kullanıma devam etmeden önce bu sayfayı yapılmış olabilecek muhtemel değişiklikler için rutin bir şekilde kontrol etmeye özen gösteriniz.

Gizlilik

Bu kullanım şartları ve ek olarak sivilcetedavisi.net isimli sitemiz, topladığı verileri ve bu verilerin sitemiz tarafından kullanımının nasıl olabileceğini açıklayan bir Gizlilik Politikası da yayına koymuştur.

Lisans ve Siteye Erişim

Sitemiz, bu sitenin genel görünüş ve tasarımı ile internet adresinde bulunan tüm yazı, görsel, logo, elektronik grafik veya makine tarafından okunabilecek biçimde sunulan teknik doneler, bilgisayarda gerçekleştirilen kod yazılımları ve bilimum materyallerin ve bunlarla ilişkili fikri ve sınai malik olma haklarının tek ve gerçek sahibi veya lisansı sahibidir ve hakları kanuni koruma altındadır. Internet sitemizde var olan hiçbir materyal; önceden izin almaksızın ve kaynak gösterilmeksizin, kod ve yazılım da dahil, değiştirilmesi, kopyalanması, çoğaltılaması, başka bir dile çevrilmesi, yeniden yayımlanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, iletililmesi, sunulması ya da dağıtılması kesinlikle yasaktır. Internet sitemizin tamamı veya kısmi bir parçası başka bir internet sitesinde bizden izin alınmaksızın  kullanılamaz. Sitemizin burada açık olarak belirtilmiş olan tüm yasal hakları saklıdır.

Feragatname

Sitemizde bulunmakta olan bazı materyaller, tersi ispatlanmadığı takdirde, internetten alınmış ve halka açık kullanım alanında olduğu varsayılmaktadır. Bu gibi materyallerde  telif hakkı ihlali söz konusu olur ise bu tamamen kasti olmayan ve reklam amacı taşımayan bir biçimde tamamen masumane amaçlarla gerçekleştirilmiştir ve telif hakkı ihlali kanıtlanmış olduğu anda materyalin sitede yayından kaldırılması ivedilikle sağlanacaktır.

Sitemize Link Verme Koşulları

Sitemiz size, genel, kısıtlıbir lisansla, bizim tarafımızdan iptal edilebilmesi mümkün olan bir izinle bizim sitemize ya da sitemizdeki herhangi bir gönderiye bağlantı linki verme müsadesi sunar. Fakat bağlantısı verilen bu sitenin bizim sitemizle aynı kulvarda bir yarış içerisinde olmaması, bizi zarar verecek biçim ve sertlikte eleştirmemesi gerekmektedir. Ayrıca bağlantının yayınlandığı sitenin uygunsuz bir içeriğe kesinlikle asla sahip olmaması, tarafımızca bildirilmiş olan gizlilik haklarını, kullanım şartlarını ya da başkalarının kanuni haklarını çiğnememesi ya da herhangi bir biçimde yayınlanmış olan yazıların, medya unsurlarının herhangi uygunsuz, rahatsızlık verici, zararlı, illegal içeriklere  malik olmaması ya da bizim bildirmiş olduğumuz şartları ve çalışma ilkelerimizi yok saymaması gerekmektedir.

Onaylanmayan Materyaller

Ziyaretçi, kullanıcı ve katılımcılar eliyle yayımlanan her bir  içerik kendi risklerini ve sorumluluklarını kendileri almış olacaklardır. Sitemizdeki herhangi bir yorum ve tartışma alanında yayımlanmış olan görüşler ve yorumlar tamamen yayımlayan kişinin kendi görüşleridir ve sitemizin görüşlerini birebir ya da kısmen  yansıtmamaktadırlar.

Sitemize Mobil Bir Aygıttan Bağlanmak

Sitemize size mobil cihazınızdan erişim veren belirli servisler barındırabilir. Bu servisler sitemize kendi mobil cihazınızdan içerikler yükleme, belirli alımlar yapabilme, mesajlara cevap verebilme, ya da içerik gönderme, metin mesajları yoluyla mesajlaşma ve web sitemize mobil cihazınızdan erişebilmenizi sağlama gibi servisleri içermekte. Sitemiz şu anda mobil servislerin kullanımı için hiç bir ücret talep etmemektedir. Fakat kendi GSM operatörünüzün normal ve yazılı mesajlaşma,veri ve diğer hizmetlerine biçtiği değerlendirmeler fiyat olarak yine de geçerlidir. Bunlar için kendi kullandığınız GSM operatörünüzün tarifelerine ve bu tarifelerdeki fiyatlandırmalarına dikkatli bir şekilde göz atmalısınız.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası