«
  1. Ana sayfa
  2. SİVİLCE TEDAVİSİ
  3. SİVİLCE MASKESİ , SİVİLCE ÖNLEYEN KREMLER

SİVİLCE MASKESİ , SİVİLCE ÖNLEYEN KREMLER

Sivilce Önleyen Kremler

Sivilce oluşumunun önüne geçilmesi, lekelerin ortadan kaldırılması ve sivilcelerin geçmesi için kremlerden yararlanılabilir. Kimyasal etkilerin minimuma indirilmesi ve tamamen sivilceye odaklanılarak üretilmesi de başarılı sonuç alınmasını sağlıyor. Sivilce önleyen kremler sayesinde cildinizin hangi noktasında sivilce bulunuyorsa hızlıca geçmesi mümkün olacaktır.

Yanma, acı, sızlama ve cildi deforme edecek bir yan etkisinin olmamasına dikkat ediliyor. Denenmesi gereken, doktora danışılarak kullanılabilecek çok sayıda ilaç bulunuyor. Türkiye’de tüm eczanelerde özellikle cilt rahatsızlıklarıyla ilgili sorunu bulunan bireyler için satışa sunuluyorlar.

SiveX Losyon 

İlaç kullanarak sivilce oluşumunu engellemek isteyenler için özel olarak SiveX losyon üretimi yapılmıştır. Sivilcelerin yok edilmesi, cildin onarılması ve deforme olan bölgelerin normale dönmesi sağlanıyor. Doktorlar tarafından sıkça tavsiye edilen ilaçlar arasında yer aldığı için, özellikle antibiyotik ile net sonuç alınabilecek yapıya sahiptir.
İlacın başarılı sonuç vermesi ve sivilce şiddetine uygun olduğuna emin olunması için öncelikle doktor muayenesi yapılması gereklidir. Daha sonra ise krem kullanılabilir. Uzun süredir ilgi gören, herkes tarafından değerlendirilebilecek yapısı bulunan ilacın yan etkisi, kullanılan bölgede kuruluk yaratmasıdır. Fiyatında belirli dönemlerde değişiklik görülebilir. An itibariyle satış fiyatı 20 Türk Lirası’dır.

Azelderm Krem 

Azelderm krem aracılığıyla sivilce oluşumunun önüne geçilebilir. Sadece sivilceler için değil, siyah noktalar ve cilt lekeleri için de son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Azelderm için belirlenen ürün fiyatı, 29 Türk Lirası’dır. Fiyatta değişiklik görülebilir. Ürün kullanıldıktan sonra, kaşınacak olan bölgenin tahriş edilmemesi için kaşınmaması gereklidir.

Clindoxyl Krem

Clindoxyl krem üretimiyle birlikte, akne oluşumunun engellenmesi ve cildin bakımının yapılması mümkün oluyor. Sivilce önleyiciler arasında özellikle iki ay içerisinde net sonuç alınabilecek yapıya sahip olması nedeniyle ilgi görüyor. Yanma benzeri durumlarda ilacın kullanılmaması gerekir. Özellikle saç derisine, göze bulaşmaması sağlanmamalıdır.
Bu durumlara dikkat edildiği taktirde son derece kullanışlı bir kremdir. Yan etkisinin az olması, her zaman için akne oluşumunu engelleyen en önemli ürünler arasında yer alması dikkat çekiyor. Ürünün fiyatıyla ilgili belirlenen tutar ise 31 Türk Lirası’dır.

Bir Cevap Yaz

admin39 Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *