«
 1. Ana sayfa
 2. MODA
 3. EN POPÜLER AYAKKABI MODELLERİ 2018

EN POPÜLER AYAKKABI MODELLERİ 2018

En Popüler Ayakkabı Modelleri

İnsanların en çok para harcadıkları ürünlerden biri de ayakkabılardır. Bunun karşılığında Rahat ve şık olsun isteriz. İşte bu sebeple bilinen belli başlı markaların kullanıcıyı memnun eden ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bu demek değildir ki her pahalı ve marka ürün kaliteli olacak. Asıl önemli olan sizin kendinizi iyi tanıyabilmenizdir. Eğer ki ayak yapınızın nasıl olduğunu ve size hangi ayakkabının iyi geleceğini biliyorsanız alışverişiniz çok kolay geçecektir. Sırf moda ve en popüler ayakkabı modelleri diye sizi rahat ettirmeyen ayakkabıları almayınız.

En Popüler Kadın Ayakkabı Modelleri

Eski bir ayakkabı türü olan ancak kullanımını yitirmeyen düğünlerde, davetlerde, iş yerlerinde kullanılabilen stilettolar rahatlığı ve zarif görüntüsü ile kadınların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Daha çok kısa boylu kadınların tercih ettiği platform topuklu ayakkabılar her sene kullanılmaya devam etmektedir. Hem şık görüntüsü hem de rahat olması sebebi ile dolgu topuk ayakkabılar da önemlidir. Rahatına düşkün olan kadınların en popüler ayakkabı modelleri ise modası asla geçmeyecek olan spor ayakkabılardır.

Mevsimlere göre en popüler kadın ayakkabı modelleri;

 • Mevsimler ve yıllar geçtikçe her mevsim için daha dayanıklı bir çok yeni ayakkabı modeli tasarlanıp üretilmektedir.
 • Kış aylarında alacağınız ayakkabı kauçuk, altı yüksek, kalın tabanlı, boğazlı ve kaydırmaz olmalıdır.
 • İlkbahar aylarında ise bir çok kadın yüksek tabanlı sneakerler, çiçek desenli spor ayakkabılar, bahar botları, babetler, stiletto gibi ayakkabıları tercih etmektedirler.
 • Sonbahar aylarında yağışlar nedeniyle spor ayakkabılar, stilettolar, boottieler, oxford ayakkabılar ve çorap botlar tercih edilmektedir.
 • Yaz aylarında ise sandaletler, parmak arası terlikler, spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar, burnu açık ayakkabılar giyilmektedir.

En Popüler Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkekler genellikle saat, kemer, kravat gibi aksesuarlarına uygun olabilecek ayakkabılar seçmektedirler. Takım elbise giyecekleri zaman deri veya keten ayakkabılar tercih etmektedirler. Günlük hayatlarında ise bir çok spor ayakkabı modelleri kullanmaktadırlar. Sneakers, running, airtube gibi örnekler en popüler ayakkabı modelleridir.

Mevsimlere göre en popüler erkek ayakkabı modelleri; kışın hakiki deri ve bağcıklı botlar,

 • Yazın spor ayakkabılar, sandalet ve parmak arası terlikler
 • İlkbahar da spor ayakkabılar, keten ve deri ayakkabılar
 • Sonbahar da spor ayakkabılar ve bot tercih etmektedirler.
Bir Cevap Yaz

admin39 Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *