«
  1. Ana sayfa
  2. DEKORASYON
  3. Misafirleri Etkileyecek Etkileyici Dekorasyonlar

Misafirleri Etkileyecek Etkileyici Dekorasyonlar

Misafirleri Etkileyecek Etkileyici Dekorasyonlar

Hepimiz girdiğimizde bizi mutlu edecek, dinlendirecek, fonksiyonel, konforlu ve şık evlere sahip olmayı isteriz. Bunun için detaylara oldukça önem verir ve ince eleyip sık dokuruz. Kendimiz beğenirken aynı zamanda misafirlerimiz de evimizin dekorasyonundan etkilensin isteriz. Bunun için salonumuzu tekdüzelikten kurtaracak, bir farklılık yaratacak önerilere ihtiyacımız vardır.

Mağazadan alacağımız eşyaları koyacağımız yere, onlarla birlikte kullanacağımız aksesuarlara ve yansıttığımız zevklerimize göre evlerimizde kendi tarzımızı ortaya koyabiliriz. Eğer her şeyi aldığımız gibi kullanırsak ve detaylara dikkat etmezsek kendi beğenilerimizi yansıtan bir eve sahip olamayız. O yüzden küçük ipuçlarına ihtiyacımız olabilir.,

Misafirleri Etkileyecek Salon Dekorasyonları

Salonunuzda kocaman bir resme ne dersiniz? Duvar kağıtları, tablolar, çerçevelerden ziyade salonunuzu bambaşka gösterecek dekorasyonlardan biri de duvar resimleridir. Salonunuzla uyumlu ve bir duvarınızın tümünü kaplayan bir resim misafirlerinize oldukça etkileyici görünecektir. Bunun yanı sıra taş duvar kaplamaları da duvarlar için bir başka alternatif olabilir.

Sıradışı bir görünüm yaratacak olan bu dekorasyonların salonunuzun diğer eşyalarıyla uyumlu olduğundan da emin olmalısınız. Eğer bu seçeneklerden ziyade duvarlarınız için başka öneriler arıyorsanız sıradan raflardan ziyade yuvarlak raflarla duvarlarınızı renklendirebilir, içlerine kitap dizerek modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Misafirleri Etkileyecek Ev Dekorasyonları 

Evinizin en çok misafir ağırladığınız odası salonunuz olsa da dekorasyon fikirleri sadece burayla sınırlı değildir. Örneğin koridorunuza koyacağınız şık bir ayna oldukça etkileyici bir görüntü oluşturabilir. Eğer tek ve büyük bir aynadan hoşlanmıyorsanız küçüklü büyüklü takım aynalarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Eviniz geniş bir girişe sahipse buraya asacağınız bir tablo da misafirlerinizin girer girmez ilgisini çekecektir. Uzun ve şık vazolar da koridorlarınız için vazgeçilmez seçeneklerden biri olabilir.

Dilerseniz sevdiğiniz çiçeklerle de süsleyebileceğiniz vazolarınız oldukça zarif bir görünüm yaratacaktır. Yine girişinize koyacağınız şık bir halı, girer girmez dikkatleri üzerine çekebilir. Doğru halı seçimi çok önemlidir. Zeminde kaybolmasını istiyorsanız yakın renklerde bir halıdan yana tercihinizi kullanmalısınız. Eğer kontrast bir görüntü oluşturup öne çıkmasını isterseniz, tamamen zıt renklerde bir seçim yapabilirsiniz. Sadece bir odadaki eşyaların değil, evin bütününün bir uyum içerisinde olması misafirlerin gözünü yormayacak ve oldukça hoş bir etki bırakacaktır.

Bir Cevap Yaz

admin39 Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *